Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 6 Ekim 2016

ABONE OL

Sancaklar Camii’nde Kitap Okudular

Esenlerli öğrenciler “Bir Kitap Bir Dünya" projesi kapsamında Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Camiler ve Din Görevlileri Haftası için belirlediği "Cami ve Kitap" parolasından hareketle Büyükçekmece'deki Sancaklar Camii'nde kitap okudular.

Esenlerli öğrenciler“Bir Kitap Bir Dünya” projesi kapsamında Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Camiler ve Din Görevlileri Haftası için belirlediği “Cami ve Kitap” parolasından hareketle Büyükçekmece’deki Sancaklar Camii’nde kitap okudular.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı ile hayata geçirilen “Bir Kitap Bir Dünya” projesi kapsamında Esenler Tacirler Ortaokulu öğrencileri, Büyükçekmece Sancaklar Camii’ni ziyaret ettiler. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nın konusunu “Cami ve Kitap” olarak belirlemesi sebebiyle öğrenciler David Macaulay’ın ‘Cami’ kitabını okuyarak tahlil yaptılar. Sancaklar Cami İmam Hatibi Ali Elmacı da yeraltına yapılan cami hakkında öğrencilere detaylı bilgi verdi.

Diğer Haberler