Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 18 Şubat 2016

ABONE OL

Sanatla Hizmet İç İçe

Esenler Belediye Başkanlığı'nda belediyeye dair işlerini halletmeye gelen vatandaşlar, ESEV öğrencilerinin keman ve piyano dinletileri eşliğinde keyifli dakikalar geçirdiler.

Esenler Belediye Başkanlığı’nda belediyeye dair işlerini halletmeye gelen vatandaşlar, ESEV öğrencilerinin keman ve piyano dinletileri eşliğinde keyifli dakikalar geçirdiler.

Esenler Belediyesi Sanat Evi’nin (ESEV) hayata geçirdiği “Sanat Her Yerde” projesi kapsamında ESEV’de eğitim gören öğrenciler, yeteneklerini bu kez Esenler Belediye Başkanlığı’nda sergilediler. Keman ve piyanodaki hünerlerini Esenler Belediyesi’nin giriş katında gösteren öğrenciler, belediyede işlerini halletmeye gelen ve bekleme alanında oturan vatandaşlara keyifli dakikalar yaşattılar.

HİZMET SANATLA BULUŞTU

Bir yandan ESEV öğrencilerinin müzik dinletisini keyifle dinleyen vatandaşlar diğer yandan da Esenler Belediyesi Toplumsal İletişim Merkezi – “ESTİM İkram” biriminden kendilerine ikram edilen çay-kahvelerini yudumladılar.

ESENLER’DE ‘SANAT HER YERDE’

Esenler Belediyesi Sanat Evi’nin (ESEV) hayata geçirdiği “Sanat Her Yerde” projesi ile Esenlerli vatandaşlara; geleneksel sanatlardan görsel sanatlara ve sahne sanatlarına kadar sanatın tüm branşları bir bir anlatılıyor. Vatandaşlara yaklaşık 40 farklı dalda kurs verilen ESEV’de yeteneklerini geliştirebilecekleri bu eğitimleri ücretsiz olarak alabilecekleri de hatırlatılıyor. ESEV, “Sanat Her Yerde” projesiyle Esenler’in birçok noktasında sanatı tüm güzellikleriyle anlatmaya devam edecek.

Diğer Haberler