Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 27 Nisan 2015

ABONE OL

Şampiyonluk İçin Ter Döktüler

Esenler Spor Kompleksi'nde düzenlenen 23 Nisan Muay Thai Egemenlik Kupası'na, 150 sporcu katıldı. Şampiyonluk için ter döken çocukların mücadelesi ayakta alkışlandı.

Esenler Spor Kompleksi’nde düzenlenen 23 Nisan Muay Thai Egemenlik Kupası’na, 150 sporcu katıldı. Şampiyonluk için ter döken çocukların mücadelesi ayakta alkışlandı.

Esenler Belediyesi ve İstanbul Muay Thai İl Temsilciliği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Esenler Spor Kompleksi’nde bir turnuva düzenledi.

24-25-26 Nisan tarihleri arasında düzenlenen turnuvada, minikler (10-12 yaş) ve yıldızlar (13-15 yaş) kategorilerinde yapıldı. İl genelinde faaliyet gösteren 20 spor kulübünün katılımıyla gerçekleştirilen 23 Nisan Muay Thai Egemenlik Kupası, 150 sporcunun kıyasıya mücadelesine sahne oldu.

Turnuvada Alperhan Spor Kulübü birincilik kürsüsüne çıkarken, Avcı Spor Kulübü ikinciliği, Esenler Belediyesi ve Orhan Doğan Spor Kulübü ise üçüncü ve dördüncü oldular.

Yoğun ilgi gören turnuvada sporcular, şampiyon olabilmek için ter dökerken dereceye giren çocukların anne ve babaları duygu dolu anlar yaşadı. Esenler Spor Kompleksi ve Yüzme Havuzu Sorumlusu Barış Karahan, turnuva sonunda yaptığı konuşmada, çocukların küçük yaşta sevdikleri spor dallarından en az birini kendilerine hobi edinmeleri gerektiğine vurgulayarak, dereceye giren spor kulüplerini tebrik etti.

Diğer Haberler