Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 30 Nisan 2014

ABONE OL

Şampiyondan Aydın’a Ziyaret

İstanbul Şampiyonu olarak Esenler'i Okullar Arası Türkiye Futbol Şampiyonası'nda temsil etme hakkı kazanan Menderes Orta Okulu Futbol Takımı, Esenler Belediye Başkan Vekili Faruk Aydın'ı makamında ziyaret etti.

İstanbul Şampiyonu olarak Esenler’i Okullar Arası Türkiye Futbol Şampiyonası’nda temsil etme hakkı kazanan Menderes Orta Okulu Futbol Takımı, Esenler Belediye Başkan Vekili Faruk Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen okullar arası futbol turnuvasından İstanbul şampiyonu olarak Esenler’i Türkiye Şampiyonası’nda temsil etme hakkı kazanan Menderes Ortaokulu, Esenler Belediye Başkan Vekili Faruk Aydın’ı ziyaret etti. Ziyarette Okul Müdiresi Nalan Yüksel Bağcı, Antrenörler Seyhan Yıldız ile Mehmet Karagöz ve Menderes Ortaokul Futbol Takımı Oyuncuları hazır bulundu.

HER ZAMAN DESTEKLİYORUZ

Menderes Ortaokulu oyuncularına başarı dileyen Esenler Belediye Başkanı Yardımcısı Faruk Aydın, “İstanbul Şampiyonu olan okulumuzu tebrik ediyorum. Edirne’de düzenlenecek yarı final müsabakalarında da başarılar diliyorum. Esenler Belediyesi olarak biz, sporu ve sporcuyu her zaman destekliyoruz. Bu dönem Kemer Stadyumu’nu ve Hakkı Başar Spor Salonu’nu yıkarak, yerine büyük ve modern spor kompleksi inşa edeceğiz” diye konuştu.

HEDEF FİNALLERE GİTMEK

İstanbul Şampiyonu olan Menderes Ortaokulu Futbol Takımı, Isparta’da düzenlenen bölge turnuvasında, Isparta, Aydın ve İzmir temsilcilerini yenerek, namağlup lider olarak yarı finale katılma hakkı kazandı. Yarı final müsabakaları, 5-8 Mayıs 2014 tarihlerinde Edirne’de oynanacak. Menderes Ortaokulu Futbol Takımı’nın hedefi, yarı final maçlarında da başarılı olarak tarihi ve yeri sonradan belirlenecek Türkiye finallerine katılmak.

Diğer Haberler