Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 22 Aralık 2014

ABONE OL

Şampiyon Atışalanı Anadolu Lisesi

Esenler Belediyesi tarafından ilki düzenlenen Basketbol Turnuvası’nda şampiyonluğu Atışalanı Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü kazandı.

Esenler Belediyesi tarafından ilki düzenlenen Basketbol Turnuvası’nda şampiyonluğu Atışalanı Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü kazandı.

Esenler Belediyesi, voleybol turnuvasının ardından bu yıl ilk kez basketbol turnuvası düzenledi. Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde gerçekleşen ve dört takımın katıldığı turnuvayı finalde Fatih Vatan Spor Kulübü’nü kıran kırana geçen mücadelede 52-49 yenerek Esenler Atışalanı Anadolu Lisesi kazandı. Turnuvanın üçüncülük maçında ise Altınova Spor Kulübü, Bağcılar Eğitim Spor Kulübü’nü 41-32 yenerek turnuvanın üçüncüsü oldu.

KIRAN KIRANA FİNAL

İki gün boyunca süren turnuvanın ikinci gününde gerçekleştirilen final müsabakasında nefesleri kesen bir maç yaşandı. Son saniyeye kadar kıran kırana geçen mücadele izleyenlere de keyif dolu anlar yaşattı. Son periyotta farkı açan Atışalanı Anadolu Lisesi, Fatih Vatan Spor Kulübü’nün tüm çabalarına karşı yaptığı başarılı savunma oyunuyla maçtan 52-49 galip gelmeyi başararak turnuvanın şampiyonu oldu.

ESENLER’İ BAŞARIYLA TEMSİL EDECEĞİZ

Turnuvayı kazanan Atışalanı Anadolu Lisesi Basketbol Takımı Koçu Gökhan Akbay, büyük çabalarla, emeklerle başladıkları sezonda düzenlenen turnuvayı kupayla taçlandırmanın kendileri için büyük onur olduğunu, Esenler’i diğer turnuvalarda da başarı ile temsil etmeye devam edeceklerini ifade etti.

Diğer Haberler