Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Temmuz 2014

ABONE OL

Ramazan’da İş Sahibi Oldular

Onlar ESKAM’la iş sahibi oldular. Ramazan ayının bereketi, iş arayan 20 Esenlerli’nin yüzünü güldürdü.

Onlar ESKAM’la iş sahibi oldular. Ramazan ayının bereketi, iş arayan 20 Esenlerlinin yüzünü güldürdü.

Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM), Esenler’de iş arayan vatandaşlara umut olmaya devam ediyor. Son olarak iş aradığı için ESKAM’a başvuran 20 Esenlerli vatandaş, Bağcılar Medipol Hastanesi’nde görev yapacak. 15’i kadın, 5’i erkekten oluşan vatandaşlar, temizlik personeli olarak önümüzdeki günlerde Bağcılar Medipol Hastanesi’nde çalışacak.

YAKLAŞIK 100 KİŞİ ÇALIŞIYOR

ESKAM, bugüne kadar Medipol Hastaneleri’nde çalışmak üzere yardımcı sağlık personelinden veri giriş elemanına ve hosteslere kadar 100’e yakın kişiyi işe yerleştirdi. ESKAM, Esenler’deki Medipol Hastanesi’ne de önümüzdeki aylarda işçi istihdam edecek.

İŞ TAKİBİNİZİ YAPACAĞIZ

Bağcılar Medipol Hastanesi’nde temizlik personeli olarak görev yapacak vatandaşlar bugün önce ESKAM’a geldiler. Burada ESKAM Bölge Sorumlusu Suat Kaya, yeni işleri için gerekli evraklardan, nasıl bir özveriyle çalışmaları gerektiğine kadar vatandaşları bilgilendirdi. Kaya, “Biz her zaman sizin iş takibinizi yapacağız. Karşılıklı birbirimizi temsil ediyoruz, bu yüzden asla mahcup duruma düşmemeliyiz” dedi.

EVRAKLARINI HAZIRLAYACAKLAR

Ardından vatandaşlar, ESKAM’dan ayrılarak, Belediye’nin tahsis ettiği otobüsle Bağcılar Medipol Hastanesi’ne geldiler ve burada tek tek insan kaynakları sorumlularıyla mülakata girdiler ve kendilerinden istenen evrakların listesini aldılar.

DAYIMIZ, BAŞKANIMIZ

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya ve ESKAM çalışanlarına kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Filiz Özdemir, “Eskiden işe girmek için bir dayımız olsun diye bekliyorduk. Şimdi bizim dayımız, Başkanımız. İlk maaşımızla kendilerini de ziyaret edip hediyemizi vermek istiyoruz. Allah Ondan ve ekibinden razı olsun” diye konuştu.

Diğer Haberler