Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 25 Temmuz 2013

ABONE OL

Ramazan Bereketi Yaşlıları Buluşturdu

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ilçede yaşayan ve kimi kimsesi olmayan yaşlıları iftar programında bir araya getirdi. Yol arkadaşlarıyla aynı sofrada iftar yapıp sohbet etmenin hazzını yaşayan yaşlılar, Esenler Belediyesi’ne dualarını da eksik etmediler.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ilçede yaşayan ve kimi kimsesi olmayan yaşlıları iftar programında bir araya getirdi. Yol arkadaşlarıyla aynı sofrada iftar yapıp sohbet etmenin hazzını yaşayan yaşlılar, Esenler Belediyesi’ne dualarını da eksik etmediler.Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ilçede yaşayan yaşlılara yönelik hizmetlerine devam ediyor. Son olarak Ramazan ayı dolayısıyla bir iftar programı düzenleyen Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Esenler’de yaşayan ve kimi kimsesi olmayan yaşlıları bir araya getirdi. Programda Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, İmar ve Şehircilik Müdürü Adil Şenden, Park ve Bahçeler Müdürü Kazım Saç ve belediye personeli de yaşlıları yalnız bırakmadı.

Kemer Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar programında bir araya gelen yaşlılar iftar öncesi sohbet edip, yalnızlıklarını giderdiler. Samimi bir ortamda edilen sohbetin ardından yaşlılar, dualarını da ettikten sonra ezanın okunmasıyla oruçlarını açtılar. Esenler Belediyesi’ne her fırsatta yanlarında yer aldıkları ve verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür eden yaşlılar, duygularını “Bu mübarek ayda bize yalnız olmadığımızı hissettirdikleri ve Ramazan sofrasının bereketini bizimle paylaştıkları için Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde ifade ettiler. İftarın ardından kendilerine ikram edilen meyveleri de yiyen yaşlılar, kendilerine hizmet eden personele de hayır dualarını eksik etmediler.

Diğer Haberler