Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 20 Mart 2019

ABONE OL

Radyo Tv Okulu’ndan Mezunlar

Esenler'de düzenlenen "Radyo Televizyon Okulu"na katılan iletişimci adayları, medya ve televizyon alanlarında aldıkları eğitimlerin ardından sertifikalarına kavuştular.

Esenler’de düzenlenen “Radyo Televizyon Okulu”na katılan iletişimci adayları, medya ve televizyon alanlarında aldıkları eğitimlerin ardından sertifikalarına kavuştular.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından iletişimci adaylarına yönelik düzenlenen “Radyo Televizyon Okulu”nda eğitimler sona erdi. Medya ve iletişim alanında uzman isimlerden eğitim alan öğrenciler, meslek ilkelerine, basın ahlâkına, temiz ve doğru bir medya algısına sahip bilinçli iletişimci olma yolunda ilk adımı tamamladı.

ALANINDA UZMANLARDAN EĞİTİM

Uzman eğitmenlerin yanı sıra medya yöneticileri ile tecrübe paylaşım söyleşilerinin de gerçekleştiği okulda, öğrencilere Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Müdürü Hüseyin Altınalan, TRT İstanbul Bölge Müdür Yardımcısı Emin Gökçegözoğlu, Program Sunucusu Zeynep Türkoğlu, TRT İstanbul Radyosu Müdürü Kenan Bölükbaş, Turkuvaz Radyolar Programcısı Hopdedik, Doç Dr. Ali Murat Kırık, Yönetmen Abdülhamit Güler ve Uluslararası Sosyal Medya Derneği Başkanı Said Ercan gibi alanında uzman ve sektörün öncü kuruluşlarında çalışan isimler ders verdi.

ONLAR GELECEĞİN İLETİŞİMCİLERİ

Radyo Televizyon Okulu’nda öğrenciler, diksiyon, TV’de program yapımı, sunuculuk, radyo programcılığı, yönetmenlik, kurgu, editörlük ve sosyal medya gibi konularda eğitim aldı. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşen eğitimlerin sonunda başarılı olan iletişimci adayları, “Radyo Esenler” ve “Şehir Ekranı”nda staj imkanı kazandı.

Diğer Haberler