Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 27 Ocak 2017

ABONE OL

Radyo Esenler En İyi Olmaya Aday

Radyo Esenler, Fatih ve Beykoz Belediyeleri'nin düzenlediği radyo ödülleri organizasyonlarında "En İyi İnternet Radyosu" olmak için yarışıyor.

Radyo Esenler, Fatih ve Beykoz Belediyeleri’nin düzenlediği radyo ödülleri organizasyonlarında “En İyi İnternet Radyosu” olmak için yarışıyor.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde yayın hayatına başlayan Radyo Esenler, Fatih ve Beykoz Belediyeleri’nin düzenlediği radyo ödülleri organizasyonlarında zirve için yarışıyor.

Radyo Esenler, Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen “5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri”nde ve Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen “3. Radyo Akademi Ödülleri”nde “Yılın En İyi İnternet Radyosu” kategorisinde birincilik için aday…

SİHİRLİ MİKROFON’DA FİNALDE

Fatih Belediyesi tarafından çeşitli kategorilerde yılın en iyi radyosu ve programını ödüllendirmek üzere düzenlenen “5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri”nde ön eleme tamamlandı. Ön elemede toplam 1 milyon 871 bin 987 oy kullanılan yarışmada, Radyo Esenler “Yılın En İyi İnternet Radyosu” kategorisinde finale kaldı. Radyo dinleyicileri, yarışma için açılan “www.sihirlimikrofon.org” internet adresinden kategori birincilerini belirlemek üzere 7 Şubat’a kadar oylarını kullanmaya devam edebilecek. Kategorilerde birinci olanlar ödüllerini, 9 Şubat’ta Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde yapılacak törenle alacak.

RADYO AKADEMİ İÇİN SON GÜN 1 ŞUBAT

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği “Radyo Akademi Ödülleri” için1 Şubat’a kadar “www.radyoakademiodulleri.com” internet adresinden oy kullanılabilecek. Yarışmanın sonuçları ise, 10 Şubat’ta Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapılacak ödül töreniyle belli olacak.

HEDEF, RADYO OKULU

21 Aralık 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan Radyo Esenler, birbirinden farklı ve özel programlarla dinleyenlerine ulaşmaya devam ediyor. 24 saat yayın yapan Radyo Esenler, dünyadan ve Türkiye’den gelişmelerin yer aldığı haber bültenlerini dinleyicisine ulaştırıyor. Radyo Esenler, kendi bünyesinde yetiştirdiği öğrencilerin yer aldığı bir radyo okulu olmayı amaçlıyor.

Diğer Haberler