Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 29 Ağustos 2013

ABONE OL

Rabia’nın Yaş Günü Sevinci

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, daha önce hiç doğum günü kutlamayan Rabia'ya sürpriz doğum günü partisi düzenledi.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, daha önce hiç doğum günü kutlamayan Rabia’ya sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, down sendromlu (genetik düzensizlik) 13 yaşındaki Rabia’ya sürpriz doğum günü düzenledi. Esenler Kemer Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen doğum günü partisine, Esenler Belediyesi Sosyal Yardım işleri Müdürü Özcan Hamza, Esenler AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem İnat, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekibi, Rabia’nın annesi Güllü Agaya ve arkadaşları katıldı. TEK TEK KARŞILADIDaha önce hiç doğum gününü kutlayamayan Rabia, 13. yaşına sürpriz doğum günü ile girdi. Mutluluğu gözlerinden okunan Rabia, arkadaşlarını tek tek tokalaşarak karşıladı. Alkışlar arasında kesilen yaş günü pastasının ardından Rabia’ya çeşitli hediyeler verildi.BİZİ YALNIZ BIRAKMIYORLAR

Rabia’nın annesi Güllü Agaya,  Rabia’nın ilk kez doğum gününü kutladıklarını ifade ederken, “Çok sevindim. Kızım adına da çok mutlu oldum. Esenler Belediyesi ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor” dedi. DUALARI BİZİ MOTİVE EDİYOREsenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza ise, müdürlük olarak büyük bir özveriyle çalıştıklarını belirterek, “Engelli annelerimiz bu dünyada büyük bir imtihandan geçiyorlar.  Onların bu zorlu hayat imtihanlarında hem onlara yardımcı olmak, hem de Rabia gibi engelli kardeşlerimizin yalnız olmadıklarını hissettirerek topluma kazandırmak istiyoruz.  Onlar bizi dualarıyla motive ediyorlar” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler