Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 3 Eylül 2015

ABONE OL

Potada Heyecan Başladı

Esenler Belediyesi tarafından ikinci kez düzenlenen Basketbol Turnuvası, oynanan ilk müsabakalar ile başladı.

Esenler Belediyesi tarafından ikinci kez düzenlenen Basketbol Turnuvası, oynanan ilk müsabakalar ile başladı.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, bu yıl ikincisini düzenlediği basketbol turnuvası, yine kıran kıran mücadele ile başladı. Kemer Mahallesi’ndeki Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde gerçekleşen ve sekiz takımın katıldığı turnuva, Atışalanı Anadolu Lisesi – Beykoz Kartalları müsabakası ile başladı. 2, 4 ve 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek turnuvanın yarı final ve final maçları ise 12, 13 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

ATIŞALANI KAZANDI

Turnuvanın ilk maçında Atışalanı Anadolu Lisesi Beykoz Kartallarını 80 – 45 mağlup etti. İlk çeyrek Atışalanı Anadolu Lisesi ataklarına güçlükle karşılık veren Beykoz Kartalları, maçın ilerleyen dakikalarında rakibinden gelen yoğun ataklara karşı koyamayarak mağlup oldu.

BEYLİKDÜZÜ FARKLI

Günün ikinci maçı ise Pars Spor Kulübü ile Beylikdüzü Gençlik Spor Kulübü arasında oynandı. Maçın ilk çeyreğinde rakipler öncelikle sakin bir oyun sergilerken maçın ilerleyen çeyreklerinde Beylikdüzü Gençlik Spor Kulübü mücadeleye ağırlığını koyarak maçı 82 – 16 gibi farklı bir skorla kazandı.

BEŞİKTAŞ MAĞLUP

Günün üçüncü karşılaşmasında Beşiktaş Akademi Spor Kulübü ile Altınova Spor Kulübü arasında oynandı. Maçın ilk çeyreğinden sonra çeyreğine kadar çekişmeli geçen mücadelede Altınova Spor Kulübü, Beşiktaş Akademi Spor Kulübünü 54 – 41 mağlup etti.

FENERBAHÇE İKİ ÇEYREKTE KAZANDI

Günün son karşılaşması Fenerbahçe Avrupa Spor Kulübü ve İstanbul Atak Spor Kulübü arasında oynandı. Maçın ilk iki çeyreğinde iki takımın mücadelesi eşit görünse de Fenerbahçe Avrupa Spor Kulübü son iki çeyrekte 54 – 38 üstünlük sağlayarak maça damgasını vurdu.

İlerleyen günlerde oynanacak olan basketbol karşılaşmaları ise şu şekilde;

4 Eylül 2015 – Cuma

Atışalanı Anadolu Lisesi – Pars Spor Kulübü 10.00

Beylikdüzü Gençlik – Beykoz Kartalları 11.30

Beşiktaş Akademi – Fenerbahçe Avrupa 13.00

Altınova – İstanbul Atak 14.30

9 Eylül 2015 – Çarşamba

Atışalanı Anadolu Lisesi – Beylikdüzü Gençlik 10.00

Beykoz Kartalları – Pars Spor Kulubü 11.30

Altınova – Fenerbahçe Avrupa 13.00

Beşiktaş Akademi – İstanbul Atak 14.30

12 Eylül 2015

Yarı Final

13 Eylül 2015

Final

Diğer Haberler