Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Temmuz 2011

ABONE OL

Pota Hayalleri’ndeyiz

Basketbolu sevdirmek amacıyla hazırlanan ve TRT1’de yayınlanan “Pota Hayalleri” adlı programının çekimleri, Esenler Belediyesi Spor Kompleksi'nde gerçekleştirildi. Program 9 Temmuz 2011 Cumartesi günü saat 14.35’de yayınlanacak.

Basketbolu sevdirmek amacıyla hazırlanan ve TRT1’de yayınlanan “Pota Hayalleri” adlı programının çekimleri, Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi. Program 9 Temmuz 2011 Cumartesi günü saat 14.35’de yayınlanacak. Kemer Mahallesi’ndeki Esenler Belediyesi Spor Kompleksi, bir taraftan Esenler’de sporun adresi olurken, diğer taraftan da çeşitli spor programlarına ev sahipliği yapıyor. Son olarak sporu ve basketbolu sevdirmek amacıyla hazırlanan ve TRT1’de yayınlanan 4 bölümlük “Pota Hayalleri” adlı televizyon programının çekimleri de Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde yapıldı. Potanın Hayalleri, 9 Temmuz 2011 Cumartesi günü saat 14.35’de TRT1 ekranlarında yayınlanacak. Programın tekrarı 10 Temmuz Pazar günü 05.20’de ekranda olacak. Esenler Spor Kompleksi’nin 7’den 77’ye her spor sever için bir adres haline geldiğini belirten kompleks Müdürü Ömer Keser, “Her geçen gün faaliyetlerimize bir yenisini ekliyoruz. Spor kompleksimizin çalışmaları artık ilçe sınırlarımızı aşmış durumda. Sosyal, kültürel ve sportif birçok etkinliğe ev sahipliği yaptığımız gibi artık televizyon kanallarının da tercih ettiği bir mekân haline geldik” dedi. “Basketbolu sevdiren, aynı zamanda eğitici ve öğretici bir program olan Pota Hayalleri programının çekimlerinin spor kompleksimizde yapılmış olması mutluluk verici bir durum. İki ay süren çekimler boyunca TRT görevlilerine her türlü imkânımızı sunup yardımcı olduk. Sosyal Yardım İşleri Müdürümüz Özcan Hamza nezaretinde gerçekleştirilen çalışmalarda bir çok sporcu ve sanatçıyı da bu program vesilesiyle ağırlama imkanı bulduk. Spor adına bu tür programların artması ise çok sevindirici. Uyuşturucu, sigara, internet vb. bağımlıklarla tüm dünyada topyekun başlatılan mücadelede spor etkili bir silah. Bu nedenle; gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan uzat tutulması amacıyla spor önemli bir araç. Böyle güzel programlara televizyon kanallarında büyük ihtiyaç var. Bu program vesilesiyle spor salonumuzu merak eden izleyicilerin meraklarını da gidermiş olacağız” şeklinde konuştu.

Cumartesi günü kaçırmayın

Potanın Hayalleri, 9 Temmuz 2011 Cumartesi günü saat 14.35’de TRT1’de yayınlanacak. Altı kahramanımız var… Amaçları ileride iyi bir basketbolcu olabilmek… Hem spor yapıyorlar hem de okula gidiyorlar… Dört bölümden oluşan Pota Hayalleri’ni sakın kaçırmayın…

Ayrıntılı bilgiye http://www.trt.net.tr/televizyon/sayfa/detay.aspx?pid=24251 linkten ulaşabilirsin.  

Diğer Haberler