Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 28 Mayıs 2012

ABONE OL

Personele Moral Pikniği

Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Göktürk’te düzenlenen piknikte belediye personelleri hep birlikte keyifli vakit geçirerek moral depoladı.

Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Göktürk’te düzenlenen piknikte belediye personelleri hep birlikte keyifli vakit geçirerek moral depoladı.

Esenler Belediyesi’nin Orman Bakanlığı’ndan kiraladığı bin 335 dönümlük Göktürk  Piknik Alanı, bu kez Esenler Belediyesi’nde çalışan personele ev sahipliği yaptı. Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından personelin motivasyonunu arttırmak ve kaynaşmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen pikniğe; Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Belediye Başkan Yardımcıları, belediye birim müdürleri ile çok sayıda belediye personeli aileleri ile birlikte katıldı. Cumartesi sabahı saat 09.00’da  Esenler Belediyesi önünde  toplanan personel, belediyenin servis araçlarıyla piknik alanına götürüldü.  Gün boyunca hep beraber keyifli vakit geçiren belediye çalışanları,  birbirleriyle kaynaşıp stres atma fırsatı buldu. Doğa ile baş başa, büyük şehrin gürültülü ortamından kurtulup güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşayan belediye çalışanları, piknik alanında düzenlenen çeşitli yarışmalar ile jonglör gibi eğlence programlarıyla da doyasıya eğlendiler. Etkinlikler, özelikle çocuklar tarafından ilgi ve merakla izlendi.

PİKNİK HEDİYESİ BAŞKAN’DAN Öğle yemeği ikramının ardından piknik alanında bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, pikniğin herkese hayırlı olmasını diledikten sonra, Göktürk’te her hafta sonu yaklaşık 5 bin insanın piknik yaptığına dikkat çekti. Göktürk piknik alanı hakkında personele bilgi veren Göksu, “Gönül rahatlığıyla eğlenin” dedi. Konuşmasının ardından Göksu, belediye personelleri arasında yapılan çekilişe katılarak bisiklet, fular, kol saati, oyuncak bebek ve araba kazananlara hediyelerini takdim etti.

Piknikten son derece mutlu olduklarını belirten personel, Başkan Göksu’ya teşekkür ederek bu tür organizasyonların devam etmesini istediler.  Gün boyu gönüllerince eğlenen belediye personeli,  akşam saatlerinde servislerle Esenler’e döndüler.

Diğer Haberler