Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 25 Ekim 2017

ABONE OL

Orhan Ölmez İle Hüzün Ve Coşku Bir Aradaydı

Sevilen sanatçı Orhan Ölmez, Esenler'de verdiği konserde şarkılarıyla hayranlarına hüzünlü ve keyifli dakikalar yaşattı.

Sevilen sanatçı Orhan Ölmez, Esenler’de verdiği konserde şarkılarıyla hayranlarına hüzünlü ve keyifli dakikalar yaşattı.

Nizamülmülk Kültür Sanat Sezonu etkinlikleri kapsamında Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü’nün katkılarıyla, ünlü sanatçı Orhan Ölmez, Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde konser verdi. Konsere katılan hayranlarına seslenen Ölmez, “On konser programında beraber olduğumuz konuklarımız var aramızda, bu programların gerçek kahramanları sizlersiniz” dedi.

Sanatı vatandaşla buluşturan belediyelere teşekkür eden Ölmez, “İster İnan İster İnanma” şarkısıyla konserine başladı. Ölmez’in seslendirdiği şarkılara eşlik eden vatandaşlar, duygusal parçalarla zaman zaman hüzünlense de coşku dolu bir gece geçirdiler. “Damla Damla”, “Dön Desem”, “Akılsız Aşık”, “Bahaneler”, “Bilmece” ve “Nezaket” gibi şarkılarını seslendiren Ölmez, “Özledim” isimli şarkısıyla konserini sonlandırdı.

Diğer Haberler