Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 14 Aralık 2015

ABONE OL

Orhan Ölmez’den Unutulmaz Konser

Sanatçı Orhan Ölmez, en sevilen şarkılarıyla ve Türkiye'nin dört bir yanından seslendirdiği türkülerle Esenlerli sevenlerine unutamayacakları bir gece yaşattı.

Sanatçı Orhan Ölmez, en sevilen şarkılarıyla ve Türkiye’nin dört bir yanından seslendirdiği türkülerle Esenlerli sevenlerine unutamayacakları bir gece yaşattı.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), her ay müzik dünyasının önde gelen isimlerini Esenlerli müzik severlerle buluşturmaya devam ediyor. Programlar kapsamında Türk Halk Müziği ve Arabesk-Pop Müzik sanatçısı Orhan Ölmez, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde Esenlerlilere müzik ziyafeti sundu.

ŞARKI DA VAR TÜRKÜ DE

Esenlerli müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği gecede Ölmez, en sevilen şarkılarını seslendirdi. Orhan Ölmez,”Su misali”, “Özledim”, “Damla Damla”, “Bana Bırak”gibi müzikseverler tarafından büyük beğeni toplamış şarkılarının yanı sıra; Türkiye’nin dört bir yanından türküler de seslendirerek sevenlerine unutamayacakları bir gece yaşattı.

HAYRANINDAN ANLAMLI SÜRPRİZ

Sanatçı ayrıca konserin bir bölümünde salondaki çocuklarla sahneyi paylaşarak onlarla birlikte parçalarını seslendirdi. Konserde, Orhan Ölmez’in bir hayranı sürpriz yaparak sanatçının en fazla kullandığı cümleleri bir kitap haline getirdiğini söyledi ve kitabı kendisine takdim etti.

Diğer Haberler