Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Mayıs 2016

ABONE OL

Orhan Ölmez’den Müzik Ziyafeti

Sanatçı Orhan Ölmez, en beğenilen şarkılarını Esenler'de seslendirdi. Sevilen sanatçı, Ramazan ayında çıkacak yeni albümünün çıkış şarkısını da hayranları için söyledi.

Sanatçı Orhan Ölmez, en beğenilen şarkılarını Esenler’de seslendirdi. Sevilen sanatçı, Ramazan ayında çıkacak yeni albümünün çıkış şarkısını da hayranları için söyledi.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü her ay müzik dünyasının önde gelen isimlerini Esenlerli müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Programlar kapsamında Türk Halk Müziği ve Arabesk-Pop Müzik sanatçısı Orhan Ölmez, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde Esenlerlilere müzik ziyafeti sundu.

EN SEVİLEN ESERLERİNİ SESLENDİRDİ

Esenlerli müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği gecede Ölmez, en sevilen şarkılarını seslendirdi. Orhan Ölmez; “Su Misali”, “Özledim”, “Damla Damla”, “Bana Bırak”gibi hayranları tarafından büyük beğeni toplamış şarkılarının yanı sıra; Türkiye’nin dört bir yanından türküler de seslendirerek sevenlerine unutamayacakları bir gece yaşattı.

YENİ ALBÜMDEN BİR ŞARKI

Ölmez konserinde çocukları sahneye davet etti, sohbet etti ve çocuklarla şarkılar söyledi. Ramazan ayında yeni albümünün çıkacağının müjdesini veren Orhan Ölmez, bir de sürpriz yaparak yeni albümünün çıkış parçasını hayranları için seslendirdi.

Diğer Haberler