Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 18 Mart 2021

ABONE OL

ONUR ŞAN: MÜZİĞİ VE OYUNCULUĞU ÇOK ÖZLEDİM

Radyo Esenler’de moderatörlüğünü Erkan Koç’un üstlendiği “Erkan’la Çok Canlı” programının bu haftaki konuğu sanatçı Onur Şan oldu. Salgın sürecinde müziği ve oyunculuğu çok özlediğini belirten Şan, “Şu an kana kana su içiyor gibi hissediyorum” dedi.

Türkülerin sevilen sesi Onur Şan, “Erkan’la Çok Canlı” programına konuk olarak müzikseverlerle buluştu. Programda pek çok eseri icra edip seslendiren Şan, oyunculuk kariyeri ve müzik serüvenine dair açıklamalarda bulundu. Salgın sürecinde müzikten ve oyunculuktan ayrı kaldıklarını belirten Şan,  bu dönemin pek çok arkadaşını maddi ve manevi yönden olumsuz etkilediğini belirtti.

 

OYUNCULUĞUMU GELİŞTİRİYORUM

 

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde rol alan Şan, “Uzun süre set kokusu alamadığınız zaman ne kadar özlediğinizi anlamış oluyorsunuz. O yüzden şu an çok keyifliyim. Oyunculuğu çok seviyorum. Sürekli kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Oyunculukla ilgili benden isteneni en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyorum. Amacım oyunculuğumu daha ileri seviyelere taşımak” şeklinde konuştu.

 

SALGINDAN ÇOK ETKİLENDİK

 

Dizideki tüm parçaları canlı bir şekilde seslendirdiğini sözlerine ekleyen Şan, “Şu an rol aldığım dizide de oyunculuğum dışında parça seslendiriyorum. Kurtlar Vadisi’nde türkü okumam da izleyiciler tarafından beğeniyle karşılanıyordu. Şu anda da öyle. Salgından en çok etkilenen sektörlerden biri olduk. Kısıtlamalarda sanatımızı icra edememek ve insanlarla duygu paylaşımında bulunamamak bizleri manevi anlamda çok etkiledi. Şu an büyük bir keyifle işlerimizi yerine getiriyoruz” ifadelerini kullandı.

 

DİJİTALE ALIŞMAK İSTEMİYORUM

 

Salgın sürecinde pek çok sanatçının dijital platformlarda müzikseverlerle buluştuğunu söyleyen Şan, “Dijitali reddetmiyorum ama ona alışmak istemiyorum. Bu mecraları hayatımın rutini haline getirmek istemiyorum. Sürekli orada bulunmaktansa sevenlerime ara ara sürprizler yapmayı tercih ediyorum” diyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Bu aralar iki tane konser projesi üzerine çalışıyorum. Onun dışında stüdyo kayıt işlemlerimiz var. Dijital alanda da daha görünür olacağımız çalışmalara hız verdik.”

 

 

Diğer Haberler