Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 30 Ocak 2012

ABONE OL

Olumsuz Hava Koşullarında Hizmetinizdeyiz

Kar yağışı nedeniyle olumsuz hava koşullarıyla mücadele etmek için harekete geçen Esenler Belediyesi gece gündüz demeden 24 saat çalışmalara başladı. Olumsuz hava şartlarından etkilenen ve yolda mahsur kalan vatandaşlar acil durumda 7 gün 24 saat aralıksız hizmet veren Esenler Toplumsal İletişim Merkezi’nin (ESTİM) 444 00 73 ve 0212 numaralı telefonunu arayabilirler.

Kar yağışı nedeniyle olumsuz hava koşullarıyla mücadele etmek için harekete geçen Esenler Belediyesi gece gündüz demeden 24 saat çalışmalara başladı. Olumsuz hava şartlarından etkilenen ve yolda mahsur kalan vatandaşlar acil durumda 7 gün 24 saat aralıksız hizmet veren Esenler Toplumsal İletişim Merkezi’nin (ESTİM) 444 00 73  ve 430 12 54 numaralı telefonunu arayabilirler.

İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle alarma geçen Esenler Belediyesi, olumsuz hava koşullarıyla mücadele etmeye devam ediyor.  Karla mücadele ekipleri, ilçenin dört bir yanında gece gündüz demeden buzlanmaya karşı çalışmalar yürütüyor.

Kar yağışının etkisini iyice göstermesiyle beraber  başta İstanbul Büyükşehir Belediyesi olmak üzere harekete geçen ilçe belediyeleri, hava şartlarının hayatı  olumsuz etkilememesi için çalışmalarına hız verdi.  Aralıklarla yağan kar yağışından Esenlerlilerin mağdur olmaması için harekete geçen Esenler Belediyesi de bir dizi önlem alarak teyakkuza geçti. Don ve buzlanma tehlikesine karşı  Esenler’in dört bir yanında sık sık tuzlama çalışmaları yapan Esenler Belediyesi, aralıklarla yağan kar yağışından vatandaşların olumsuz şekilde etkilenmemesi 7 gün 24 saat esasına göre çalışmalara başladı.

Acil durum için ESTİM: 444 00 73Meteoroloji’den gelen uyarıları dikkate alan Esenler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri trafiğin aksamaması için tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürürken;  tuzlama ve yol açma ekipleri de 24 saat boyunca ilçenin belli noktalarında hazır bekletilmeye başlandı. Hava muhalefetinden olumsuz etkilenen vatandaşlar,  Esenler Belediyesi bünyesinde 7 gün 24 saat aralıksız hizmet veren Esenler Toplumsal İletişim Merkezi’nin (ESTİM) 444 00 73 numaralı telefonunu arayabilirler.  

Diğer Haberler