Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 27 Mayıs 2016

ABONE OL

Öğrencilerin Kardeşlik Şöleni

Cahit Zarifoğlu Bilgi ve Hikmet Evi öğrencileri yıl sonu kapanış programında yaptıkları gösterilerle kardeşlik, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Cahit Zarifoğlu Bilgi ve Hikmet Evi öğrencileri yıl sonu kapanış programında yaptıkları gösterilerle kardeşlik, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Esenler Belediyesi Cahit Zarifoğlu Bilgi ve Hikmet Evi, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılını kardeşlik, birlik ve beraberlik mesajlarıyla kapattı. Kapanış programı, Cahit Zarifoğlu Bilgi ve Hikmet Evi Müdürü Ahmet Demiralp ve öğrencilerin ailelerinin de katılımıyla gerçekleşti.

HER YAVRUMUZA FAYDALI OLACAĞIZ

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda Bilgi Evi Müdürü Ahmet Demiralp, “Bilgi evimiz geçen yıl faaliyete başladığında emekleyen bir kurumdu. Bu yıl öğretmenlerimizin gayreti, öğrencilerimizin heyecanı ile yürümeye başladık. Allah’ın izni ve gayretlerimizle, seneye koşarak Esenler’ deki yavrularımıza faydalı olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

MİNİKLERDEN PEYGAMBERİMİZE MEKTUPLAR

Programda öğrenciler tek tek sahne aldı. Birlik ve beraberlik mesajları içeren ilahi ve ezgiler seslendiren minikler, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’e (S.A.V.) kendi yazdıkları mektupları da okudular. Öğrenciler, Resulullah’ın kardeşlik hukuku ile Müslümanlara miras bıraktığı hadis-i şerifleri de, Müslüman ülkelerin bayraklarını sallayarak seslendirdiler. Başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesi ve plaketlerinin takdim edilmesinin ardından program sona erdi.

Diğer Haberler