Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Mayıs 2012

ABONE OL

Öğrencilerden “bahar Şenliği”

Türk - İsveç Kardeşlik İlköğretim Okulu’nda başlayan bahar şenliğini ve kermesi ziyaret eden Esenler Belediye Başkanı Göksu, öğrencilerle yakından ilgilendi.

Türk – İsveç Kardeşlik İlköğretim Okulu’nda başlayan bahar şenliğini ve kermesi ziyaret eden Esenler Belediye Başkanı Göksu, öğrencilerle yakından ilgilendi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu,  Türk – İsveç Kardeşlik İlköğretim Okulu’nda başlayan bahar şenliğini ve kermesi ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan, mahalle muhtarları ve çok sayıda öğrencinin de katıldığı kermeste öğrenciler tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, yaptığı konuşmada kermesin hayırlı olmasını diledi. Başkan Göksu’nun konuşmasının ardından okulun öğrencileri, Karadeniz yöresine özgü oynadıkları halk oyunları ile herkesi kendilerine hayran bıraktı. Gösterilerin ardından kermesteki stantları tek tek gezen Göksu, okul bahçesine kurulan şişme oyuncaklardan oluşan eğlence parkını da dolaşarak öğrencilerle yakından ilgilendi. Oyun parkına yoğun ilgi gösteren öğrenciler de hep birlikte stres atarak moral depoladılar. Trambolinden, kaykay, tırmanma dağı, şişme toplara kadar değişik oyun gruplarıyla eğlenceli vakit geçiren öğrenciler de özgürce oynamanın tadını çıkarttılar.

Diğer Haberler