Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 15 Haziran 2013

ABONE OL

Öğrenci Ve Velilere Ücretsiz Çay Ve Çorba

Esenler Belediyesi, Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS)’na Esenler’de giren öğrencilere ve onların velilerine ücretsiz çay ve çorba ikram etti.

Esenler Belediyesi, Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS)’na Esenler’de giren öğrencilere ve onların velilerine ücretsiz çay ve çorba ikram etti.

Esenler Belediyesi, üniversiteye girişte ikinci aşama sınavı olan Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS)’na giren öğrenci ve velilerine ücretsiz çay ve çorba ikram etti.İlçede, sınavların yapıldığı okulların önüne sabahın erken saatlerinden itibaren sıcak çay ve çorba masaları kuran Esenler Belediyesi, sabah saat 09.00’dan itibaren çay ve çorba servisine başladı. Hem öğrenciler, hem de veliler tarafından büyük takdir toplayan çay ve çorba ikramı, sınava yetişme telaşı içinde olan ve birçoğu kahvaltı yapamadan okul önlerine gelen öğrenci ve veliler için de sürpriz oldu. Hizmetten çok memnun olduklarını söyleyen öğrenci ve veliler, “Çok güzel bir hizmet. Böyle bir hizmeti bizlere sunan Belediyeden Allah razı olsun” diye konuştular.

AYDIN: “HEYECANLARINA ORTAK OLMAK İSTEDİK”

Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi önünde gerçekleştirilen çorba ve çay ikramında da Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Aydın, kendi eliyle öğrenci ve velilere çay ve çorba ikram etti. Her LYS ve SBS sınavlarında öğrenci ve velilere çay ve çorba ikramında bulunduklarını söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Aydın, “Öğrencilerimizin ve velilerimizin heyecanlarına ortak olmak,  bu heyecanlı günlerinde onlarla beraber olmak istedik” dedi. Esenler Belediyesi’nin imkânlarıyla öğrenci ve velilere çay ve çorba ikramı yaptıklarını belirten Aydın, geleneksel hale gelen çay ve çorba ikramının bundan sonra da devam edeceğini ifade etti. LYS’ye giren öğrencilere başarılar dileyen Aydın, “Sınava giren yavrularımıza başarılar diliyorum. İnşallah herkes istediği bölümü, istediği alanı kazanmış olur” dedi.

Diğer Haberler