Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 25 Kasım 2016

ABONE OL

Ödüllü Rasis İnovasyon Zirvesinde

Esenler Belediyesi'nin RASİS (Ruhsatta Akıllı Sistem) Projesi, 1. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi'nde tek ilçe belediye projesi olarak yer alacak.

Esenler Belediyesi’nin RASİS (Ruhsatta Akıllı Sistem) Projesi, 1. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi’nde tek ilçe belediye projesi olarak yer alacak.

Türkiye’nin Ar-Ge ve İnovasyon stratejilerine katkıda bulunmak amacıyla 29-30 Kasım tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi’nde, 1. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi düzenlenecek. Zirvede, Esenler Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından geliştirilen ve Altın Karınca ödülü alan RASİS (Ruhsatta Akıllı Sistem) Projesi,”Ruhsat Yönetiminde Esenler Modeli” başlığı altında zirvede tek ilçe belediye projesi olarak yer alacak.

Ruhsat iş ve işlemlerinin daha hızlı, güvenli ve doğru bir şekilde yürütülmesini sağlayacak RASİS’i zirveye katılacak üniversitelerden vakıf ve odalara kadar çok sayıda kurum da yakından tanıyacak. Çok sayıda siyasetçinin de katılacağı zirvede Ar-Ge ve İnovasyon stratejilerinin geliştirilmesi için öneriler ve çözüm yöntemleri konuşulacak.

Diğer Haberler