Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 21 Kasım 2018

ABONE OL

Nur Ertürk’ten Kadınlara Türküler

Türk Halk Müziği'nin sevilen ismi Nur Ertürk, "Kadınlar Baş Başa" programında türkülerini Esenlerli kadınlarla birlikte söyledi.

Türk Halk Müziği’nin sevilen ismi Nur Ertürk, “Kadınlar Baş Başa” programında türkülerini Esenlerli kadınlarla birlikte söyledi.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen “Kadınlar Baş Başa” konserlerinde Esenlerli kadınlar müzik ziyafeti yaşamaya devam ediyor. Program kapsamında Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde sevenlerine konser veren Nur Ertürk, samimi sohbeti ve sempatik halleriyle ilgi odağı oldu.

KADINLARLA BİRLİKTE SÖYLEDİ

Sevilen şarkılarını art arda seslendiren Ertürk, kimi zaman duygulandırdı, kimi zaman hareketli parçalar ile konuklarını coşturdu. “Yazın Yağar Kar Başıma”, “Mihriban”, “Sağım Yalan Solum Yalan” ve “Evlerinin Önü Boyalı Direk” gibi sevilen türküleri seslendiren sanatçı, müzik ziyafetine vatandaşların arasına inerek söylediği şarkılarla devam etti. Konserde Ertürk’ün söylediği türkülere hep bir ağızdan eşlik eden kadınlar, gönüllerince eğlendikleri bir gün geçirdiler.

Diğer Haberler