Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 29 Kasım 2017

ABONE OL

Nijer’den İnsan Manzaraları

Yeryüzü Doktoru Elif Tanır'ın gözünden "Nijer'den İnsan Manzaraları" sergisi, 2 Aralık Cumartesi günü, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde ziyarete açılacak.

Yeryüzü Doktoru Elif Tanır’ın gözünden “Nijer’den İnsan Manzaraları” sergisi, 2 Aralık Cumartesi günü, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde ziyarete açılacak.

Esenler Belediyesi ile İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) sponsorluğunda hazırlanan Elif Tanır’ın kişisel fotoğraf sergisi “Nijer’den İnsan Manzaraları”, Esenler’de ziyarete açılıyor. Batı Afrika ülkesi Nijer’den yaşam kesitlerinin yer aldığı “Nijer’den İnsan Manzaraları” isimli sergi, Nijer Tessaou bölgesinin kırsal kesimlerinde yapılan sağlık hizmetleri sırasında çekilen fotoğraflardan oluşuyor.

GELİRİ NİJER’DEKİ GÖZ HASTANESİNE BAĞIŞLANACAK

“Yeryüzü Doktoru” olarak görev yapan Elif Tanır’ın ilk kişisel sergisi olan “Nijer’den İnsan Manzaraları”, bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirildi. 30 eserin yer aldığı sergideki fotoğrafların satışından elde edilecek gelirin tamamı, Nijer’deki bir göz hastanesine bağışlanacak.

2 ARALIK’TA AÇILIYOR

2 Aralık Cumartesi günü, saat 14.00’te Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde açılacak sergi, 2- 22 Aralık tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

Diğer Haberler