Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 1 Mart 2021

ABONE OL

NADİR KAFE ESENLER’DE AÇILIYOR!

Esenler Belediyesi, ‘Nadir Kafe’yi vatandaşların hizmetine açıyor. Kafede nadir hastalıklara sahip bireyler ihtiyaç duydukları gıda ürünlerine rahatlıkla ulaşırken aynı zamanda kişisel gelişim hizmetlerinden de faydalanabilecek.

Esenler Belediyesi, sayıları toplum içerisinde hayli fazla olan nadir hastalıklara sahip kişiler için Nadir Kafe’yi hizmete açıyor. 15 Temmuz Millet Bahçesi içerisinde yer alan kafede, hastalar kendi rahatsızlıklarına özgü gıdaları rahatlıkla bulabilecek. Nadir hastalıklar konusunda farkındalık oluşturmayı hedefleyen kafe, haftanın her günü vatandaşların hizmetinde olacak.

 

SOSYAL ORTAM OLUŞTURULACAK

 

Ailelerin keyifle vakit geçirebileceği Nadir Kafe’de çeşitli aktiviteler düzenlenerek hastaların psikolojik ve sosyolojik gelişimlerine katkı sağlanacak. Nadir insanların kendilerini özel hissedeceği bu kafede, beslenme uzmanları tarafından farkındalık seminerleri düzenlenecek ve nadir hastalıklar konusunda bilgi sahibi olmayanlar bilgilendirilecek.

 

ORGANİK VE ÖZEL ÜRÜNLER

 

Kafede nadir hastalıklarla mücadele edenlerin ihtiyaç duyduğu zincir ve glütensiz yağlar, vitaminler, protein takviyeleri, organik şerbet ve şuruplar, lifli gıdalar, yüksek kalorili besinler ve düşük proteinli takviye ürünleri yer alacak.

Diğer Haberler