Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 15 Şubat 2018

ABONE OL

Müzeyyen Senar Şarkılarıyla Anıldı

Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz isimlerinden Müzeyyen Senar, vefatının üçüncü yıldönümüne özel olarak düzenlenen konserle Esenler'de anıldı. Senar'ın sevilen eserlerini Trt Sanatçısı Alp Arslan seslendirdi.

Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz isimlerinden Müzeyyen Senar, vefatının üçüncü yıldönümüne özel olarak düzenlenen konserle Esenler’de anıldı. Senar’ın sevilen eserlerini Trt Sanatçısı Alp Arslan seslendirdi.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, Türk Sanat Müziği’nin duayeni Müzeyyen Senar için vefatının üçüncü yılına özel olarak saygı gecesi düzenledi. Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konserde, Müzeyyen Senar’ın sevilen eserleri Trt Sanatçısı Alp Arslan tarafından seslendirildi.

UNUTULMAZ ESERLER SESLENDİRİLDİ

Sanatçı Arslan, Zeytindalı harekatında şehit olan askerler için Allah’tan rahmet diledikten sonra “Bir Başkadır Benim Memleketim” şarkısını seslendirdi. Alp Arslan konserinde; “Kimseye Etmem Şikayet”,” Kırmızı Gülün Alı Var”, ” Haydar Haydar”, ” Vardar Ovası”, ” Benzemez Kimse Sana”, ” Söyleyemem Derdimi Kimseye” gibi Müzeyyen Senar’ın dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirdi. Salonu dolduran sanatseverler de şarkılara büyük bir coşkuyla eşlik etti.

Diğer Haberler