Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 1 Şubat 2017

ABONE OL

Müşerref Akay’dan Kadınlara Konser

Usta sanatçı Müşerref Akay, Esenlerli kadınlara özel bir konser verdi. Akay, konserde söylediği şarkılarla dinleyenleri mest etti.

Usta sanatçı Müşerref Akay, Esenlerli kadınlara özel bir konser verdi. Akay, konserde söylediği şarkılarla dinleyenleri mest etti.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı ile ortaklaşa düzenlediği “Kadınlar Başbaşa” programında Türk Sanat Müziği’nin sevilen sesi Müşerref Akay, Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde konser verdi. Müzikseverleri adeta büyüleyen Müşerref Akay konserin açılışını “Huysuz Ve Tatlı Kadın” adlı şarkıyla yaptı.

İLK KEZ NEŞET ERTAŞ TÜRKÜSÜ SÖYLEDİ

Konserinde ilk defa bir Neşet Ertaş türküsü seslendiren Akay, söylediği “Neredesin Sen” türküsü ile dinleyenlerden büyük alkış aldı. Sanatçıların hassas insanlar olduğunu belirten Müşerref Akay, “Sanatçılar olarak biz çok gamlı ve hassas insanlarız; bizim için önemli olan yuvamız, çocuğumuz, seyircimiz, şarkılarımız…” diye konuştu.

KADINLAR EŞLİK ETTİ

Usta sanatçı şarkılarına eşlik eden Esenlerle sevenleriyle birlikte, “Seni Ben Ellerin Olsun Diye Mi Sevdim?”, “Bir Sevgi İstiyorum”, “Gamzedeyim Deva Bulmam”, “Unutamam Seni” gibi sevilen şarkıları seslendirdi.

Diğer Haberler