Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Şubat 2019

ABONE OL

Moral Timi’nden Cengiz Amca’ya Sürpriz Doğum Günü

Esenler Belediyesi’nin ESEV Moral Timi, Bakırköy’de yaşayan 72 yaşındaki akciğer kanseri Cengiz Erdoğdu'nun doğum gününü kutladı.

Esenler Belediyesi’nin ESEV Moral Timi, Bakırköy’de yaşayan 72 yaşındaki akciğer kanseri Cengiz Erdoğdu’nun doğum gününü kutladı.

ESEV Moral Timi, moral ve motivasyona ihtiyacı olan kişilere iyi gelmeye devam ediyor. Esenler’de yaşayan ve morale ihtiyaç duyan hasta ve engellilere hizmet veren ESEV Moral Timi, hasta yakınından gelen istek üzerine Bakırköy’de yaşayan Cengiz Erdoğdu’ya da bir sürpriz yaparak doğum gününü kutladı.

ESEV MORAL TİMİ İSTANBUL’A MORAL OLUYOR

Akciğer kanseri olan babasının doğum gününü ESEV Moral Timi ile kutlamak isteyen Tolga Erdoğdu, Esenler Belediyesi’ne ulaşarak bu isteğini dile getirdi. ESEV Moral Timi bu isteği yerine getirmek üzere Bakırköy’de yaşayan Cengiz Erdoğdu’nun evine gitti. Kapıyı açan baba Erdoğdu, karşısında ESEV Moral Timi’nin sürpriz doğum günü ekibiyle karşılaştı. Mumların üflenmesinin ardından Erdoğdu ailesi hep birlikte ESEV hocasının verdiği keman dinletisi ve söylediği şarkılarla keyifli vakit geçirdi.

Diğer Haberler