Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Kasım 2017

ABONE OL

Miniklerden Potada Dev Mücadele

ESGEV'ler Arası Basketbol Turnuvası'nda şampiyon, Nuri Pakdil ESGEV’in minik dev adamları oldu.

ESGEV’ler Arası Basketbol Turnuvası’nda şampiyon, Nuri Pakdil ESGEV’in minik dev adamları oldu.

Esenler Belediyesi Gençlik Bilgi ve Hikmet Evleri (ESGEV) Esenlerli çocukları “Spor Dolu Bir Yıl, Sağlık Dolu Bir Gelecek” sloganıyla, “Mihmandar Spor Etkinlikleri” kapsamında sağlıklı bir geleceğe hazırlıyor. ESGEV Spor Akademisi, atletizm müsabakasının ardından ESGEV’ler Arası Basketbol Turnuvası düzenledi. Nuri Pakdil ESGEV’in bahçesinde düzenlenen turnuvaya 7 bilgi evinden 70 öğrenci katıldı.

SPOR GELECEĞE HAZIRLAR

Grupların belirleneceği kura çekimi öncesi sporculara seslenen Bilgi Evleri Koordinatörü Burhan Sarı, “Bir neslin geleceğe hazırlanması için yegâne temellerden biri mutlak suretle spordur. Sizler bilgi evlerinde etüt derslerine katılarak okul derslerinize, spor faaliyetlerinde yer alarak bedeninizin gelişimine katkı sağlıyorsunuz. ESGEV Spor Akademisi olarak çeşitli spor müsabakaları ile sizleri buluşturacağız” dedi.

NAMAĞLUP NURİ PAKDİL ESGEV ŞAMPİYON

Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı turnuvada 3 karşılaşmasını da namağlup tamamlayan Nuri Pakdil ESGEV şampiyon oldu. Altın madalyayı boyunlarına takan Nuri Pakdil ESGEV’in minik dev adamları, şampiyonluk kupasını da coşkuyla kaldırdı. Turnuvada Cahit Zarifoğlu ESGEV ikincilik kürsüsündeki yerini alırken, üçüncülük ise Sezai Karakoç ESGEV’in oldu.

Diğer Haberler