Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 5 Ekim 2016

ABONE OL

Minikler Müftü İle Buluştular

Esma Biltaci Anne Çocuk Kampüsü'ndeki minikler ile anneleri, 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nda Esenler Müftüsü Halil Şekerci'yi ziyaret ettiler. Minikler, Şekerci' ye kendi yaptıkları bir tesbihi hediye ettiler.

Esma Biltaci Anne Çocuk Kampüsü’ndeki minikler ile anneleri, 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nda Esenler Müftüsü Halil Şekerci’yi ziyaret ettiler. Minikler, Şekerci’ ye kendi yaptıkları bir tesbihi hediye ettiler.

1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Esma Biltaci Anne Çocuk Kampüsü’neki minikler ile anneleri, Esenler Müftüsü Halil Şekerci’yi makamında ziyaret ettiler. Minikler, Şekerci’ ye kendi yaptıkları bir tesbihi hediye ettiler. Hac vazifesini yerine getirdikten sonra Esenler’e dönen Müftü Şekerci de, kutsal topraklardan getirdiği zemzem suyu ve hurmaları miniklere ve annelerine ikram etti. Şekerci ayrıca annelere ve miniklere dini kitaplar, öğretmenlere de “İslam İlmihali” kitabını hediye etti. Şekerci, çocuklara Esma Biltaci Anne Çocuk Kampüsü’nde kendilerini ziyaret edeceği sözünü de verdi.

Diğer Haberler