Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Mayıs 2015

ABONE OL

Minik Yüreklerden Büyük Kutlama

Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü'nün minik üyeleri, Anneler Günü'nü sürpriz bir etkinlikle kutladı. Minikler, etkinlikte annelerine duygu dolu anlar yaşattılar.

Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü’nün minik üyeleri, Anneler Günü’nü sürpriz bir etkinlikle kutladı. Minikler, etkinlikte annelerine duygu dolu anlar yaşattılar.

Esenler Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü, “Anneler Günü” münasebetiyle Esenler Kültür Merkezi’nde bir program düzenledi.

Anneleri için sürprizler hazırlayan minikler, sahneye tek tek çıkarak ezberledikleri şiirleri okudular. Duygu dolu anların yaşandığı programda Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü öğretmenleri de, hazırladıkları kısa film ile annelerin hayatta ne kadar önemli olduklarını vurguladılar. Filmin ardından minikler, hep birlikte anneleri için şarkılar söylediler.

Yaklaşık iki saat süren program sonunda öğretmenler, annelere madalya verdiler. Minikler de yazdıkları mektupları annelerine vererek güzel bir gün geçirdiler.

Diğer Haberler