Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 31 Ağustos 2015

ABONE OL

Minik Sporcuların Zafer Mücadelesi

Esenler Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Muay Thai Minikler ve Yıldızlar Teşvik Turnuvası, renkli görüntülere sahne oldu. 21 spor kulübünden 200 sporcunun şampiyonluk mücadelesi ayakta alkışlandı.

Esenler Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Muay Thai Minikler ve Yıldızlar Teşvik Turnuvası, renkli görüntülere sahne oldu. 21 spor kulübünden 200 sporcunun şampiyonluk mücadelesi ayakta alkışlandı.

Esenler Belediyesi ve İstanbul Muay Thai İl Temsilciliği, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle Esenler Spor Kompleksi’nde bir turnuva düzenledi. 30 Ağustos Zafer Bayramı Muay Thai Minikler ve Yıldızlar Teşvik Turnuvası’na 21 spor kulübü ile toplam 200 sporcu katıldı.

29-30 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen turnuva, minikler (10-12 yaş) ve yıldızlar (13-15 yaş) kategorilerinde yapıldı. Yoğun ilgi gören turnuvada sporcular, şampiyon olabilmek için ter döktü. Nefesleri kesen mücadeleler sonunda dereceye giren çocukların anne ve babaları duygu dolu anlar yaşadı. Dereceye giren minik sporcular, madalyalarını Esenler Spor Kompleksi ve Yüzme Havuzu Sorumlusu Barış Karahan’ın elinden aldı.

Turnuvaya katılan kulüplere de kupalarını takdim eden Karahan, turnuva sonunda yaptığı konuşmada, “Geçirdiğimiz bu zor günlerde bu tür organizasyonlarda bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi gösteriyoruz. Ayrıca burada bulunan çocuklarımızın dışında ailelerin, çevredeki komşularının çocuklarını da spora teşvik etmesi gerekiyor” dedi.

Diğer Haberler