Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 8 Temmuz 2015

ABONE OL

Minik Sporcular İftarda Buluştu

Esenler Belediyesi Spor Kompleksi'nde eğitim alan minik taekwondocular, iftar sofrasında bir araya geldi. Ailelerin de katıldığı iftar programı sonunda başarılarından dolayı çocuklara madalya verildi.

Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde eğitim alan minik taekwondocular, iftar sofrasında bir araya geldi. Ailelerin de katıldığı iftar programı sonunda başarılarından dolayı çocuklara madalya verildi.

Taekwondo öğrenciler, Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde aileleriyle birlikte iftar yaptılar. İftar programına ailelerinin yanı sıra Tesis Müdürü Barış Karahan ve Milli Taekwondocu Tevfik Çelik de katıldı.

150 kişinin katıldığı iftarda, ilahiler ve dualarla birlikte eller semaya açıldı. Evlerinde hazırladıkları yemekleri de beraberinde getiren aileler, aynı sofrada hep birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadılar.

İftar programının ardından minik sporcular için madalya töreni düzenlendi. 2014-2015 eğitim öğretim yılında okullarında göstermiş olduğu başarılarından dolayı madalya töreni düzenlendi. Minik Sporcuların madalyalarını Tesis Müdürü Barış Karahan ve Milli Taekwondocu Tevfik Çelik verdi.

Diğer Haberler