Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 28 Mayıs 2013

ABONE OL

Minik Öğrencilerden Renkli Şölen

Esenler Belediyesi Oruçreis Gençlik Evi (ESGEV) ve Esenler Gençlik ve İzcilik Kulübü'nün düzenlediği "Çocuk Şöleni" renkleri görüntülere sahne oldu.

Esenler Belediyesi  Oruçreis Gençlik Evi (ESGEV) ve  Esenler Gençlik ve İzcilik Kulübü’nün düzenlediği “Çocuk Şöleni” renkleri görüntülere sahne oldu.

Esenlerli öğrencilerin hem sosyal, hem de zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla kurulan Esenler Gençlik ve Bilgi Evleri (ESGEV) Oruçreis öğrencileri ile Esenler Gençlik ve İzcilik Kulübü, Esenler Kültür Merkezi’nde Çocuk Şöleni düzenledi. Esenler İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Feyzullah Sert’in de katıldığı programa veliler yoğun ilgi gösterdi. Çocuklarının sergilediği tiyatro gösterisi ile eğlenen veliler, okunan ilahiler ile de duygu dolu anlar yaşadı.  Çeşitli görsel gösteriler sergileyen çocuklar da, yorucu geçen eğitim öğretim yılının ardından eğlenerek moral depoladı. Oldukça renkli sahnelerin sergilendi Çocuk Şöleni’nde performans sergileyen öğrenciler, izleyenler tarafından tam not aldı.

Diğer Haberler