Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 19 Ocak 2016

ABONE OL

Minik Basketçilerden Uluslararası Antrenman

Esenlerli minik basketbolcular, UBA International (Uluslararası Basketbol Akademisi) basketbolcuları ile antrenman yaptı.

Esenlerli minik basketbolcular, UBA International (Uluslararası Basketbol Akademisi)basketbolcuları ile antrenman yaptı.

UBA International (Uluslararası Basketbol Akademisi)basketbolcuları, Esenler Belediyesi Spor Kompleksi ve Yüzme Havuzu’nda Esenlerli minik basketbolcularla birlikte antrenman yaptı.

Esenler Belediyesi Spor Kompleksi ve Yüzme Havuzu’nda basketbol branşında eğitim alan Esenlerli minik basketbolcularla antrenman maçı yapan UBA International (Uluslararası Basketbol Akademisi) basketbolcuları, kendilerinin izinden gelen çocuklara teknik ve taktik anlamda önemli tüyolar verdi. UBA International aynı zamanda geleceğin yıldız basketbolcularına; basketboldaki smaç, üçlük atışı, perdeleme, blok gibi teknikleri de uygulamalı olarak anlattı.

Minik basketbolcular da başarılı sporculardan böyle bir eğitim almaktan ve tecrübelerinden faydalanmaktan çok mutlu olduklarını dile getirdiler. Esenlerli basketbolcular UBA International’ın sporcularına çeşitli hediyeler verdiler ve birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Diğer Haberler