Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 21 Eylül 2017

ABONE OL

Mihmandarların Gençlik Kampı

Esenler'in Mihmandar gençleri, Kastamonu ve Mersin’de gerçekleştirilen Gençlik Kampları ile eğitici ve eğlence dolu renkli günler geçirdiler.

Esenler’in Mihmandar gençleri, Kastamonu ve Mersin’de gerçekleştirilen Gençlik Kampları ile eğitici ve eğlence dolu renkli günler geçirdiler.

Esenler Belediyesi’nin Mihmandar Gençlik projesi kapsamında Mihmandar gençler, Kastamonu Kadıdağı Doğa Kampı’nda ve Mersin Mimar Sinan Gençlik Kampı’nda eğitici ve eğlence dolu günler geçirdiler. Tarihi ve kültürel gezilerin yanı sıra Kastamonu ve Mersin’in doğal güzelliklerini keşfeden ve gittikleri şehirlerin yöresel lezzetlerini tadan gençler, kamp günlerinde paylaşmayı öğrendiler ve arkadaşlarıyla birlikte keyifli vakit geçirdiler.

HEM EĞLENDİLER HEM ÖĞRENDİLER

Kamplarda; paintball, okçuluk, badminton, futbol, voleybol, bisiklet, takım oyunları, tırmanma ve ip parkuru ve çevre gezisi gibi sportif faaliyetlerde bulunan gençler, dini ve ilmi eğitimler de aldılar. Mihmandar gençler, kamp akşamlarında ise kamp ateşi yakıp skeçler oynadı, eğlenceli yarışmalar yaptı, ezgi, türkü ve marşlar seslendirdiler.

Diğer Haberler