Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Mart 2017

ABONE OL

Mihmandar Wushuculardan Beşi Bir Yerde

Esenler Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü'nün Mihmandar Wushucuları, 1 Türkiye şampiyonluğu, 3 Türkiye ikinciliği ve 1 üçüncülük kazanarak toplam 5 madalyayla turnuvaya damga vurdular.

Esenler Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün Mihmandar Wushucuları, 1 Türkiye şampiyonluğu, 3 Türkiye ikinciliği ve 1 üçüncülük kazanarak toplam 5 madalyayla turnuvaya damga vurdular.

Esenler Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün Mihmandar Wushucuları, Antalya’da düzenlenen Türkiye Wushu Şampiyonası’nda ringe çıktılar. 2 bin 100 sporcunun katıldığı şampiyonada Esenler’in 16 mihmandar sporcusu, şampiyonluk yolunda birbirinden zorlu rakiplerle mücadele etti. Şampiyonada Esenlerli sporcular, 1 Türkiye şampiyonluğu, 3 Türkiye ikinciliği ve 1 Türkiye üçüncülüğü elde ettiler.

KENDİLERİ KÜÇÜK, BAŞARILARI BÜYÜK

Şampiyonada; Yıldıray Demir Türkiye şampiyonu olarak altın madalyaya uzandı. Kürşat Çınar, Neslihan Koçak ve İrem Kayıcı Türkiye ikincisi olarak gümüş madalyaya, Mehmet Koçak da Türkiye üçüncüsü olarak bronz madalya kazandılar.Şampiyonada başarılı olan sporcular, Dünya ve Avrupa şampiyonalarında ülkemizi temsil edecekler.

Esenler Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Feyzullah Sert ve Erdem Beyazıt Bilgi ve Hikmet Evi Müdürü Metin Yeşilçay ile antrenörler Sonay Kılıç ve Onur Şahin de, Mihmandar Wushucuların heyecan ve mutluluklarını paylaştılar.

Diğer Haberler