Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Mayıs 2016

ABONE OL

Mihmandar Gençlik’ten Bahar Gezileri

Baharın gelişi ve lale festivaliyle birlikte Esenler'in Mihmandar gençleri, İstanbul’un tarihi ve kültürel mekanları ile park ve bahçelerini adım adım geziyor.

Baharın gelişi ve lale festivaliyle birlikte Esenler’in Mihmandar gençleri, İstanbul’un tarihi ve kültürel mekanları ile park ve bahçelerini adım adım geziyor.

2016 yılını gençlik yılı ilan eden Esenler Belediyesi, hayata geçirdiği Mihmandar Gençlik Projesi kapsamında gençlere yönelik etkinliklerini sürdürüyor. Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen kültür gezileri ile projeye dahil gençler, İstanbul’un tarihi ve kültürel mekanları ve parklarını adım adım gezerek İstanbul’u yakından tanıma ve aidiyet duygusu kazanıyorlar.

Gezi programı kapsamında Emirgan Korusu, Yıldız Sarayı, Atatürk Arboretumu ve Gülhane Parkı gibi İstanbul’un en yeşil ve en güzel mekanlarını gezme imkanı bulan Mihmandar gençler, “Bizi İstanbul’un bu güzellikleriyle buluşturan belediyemize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diyerek memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Cemal Bolat da kültür gezilerinin yıl boyu devam edeceğini belirterek, “Gençlerimizin hem dostluklar ve arkadaşlıkları pekişiyor hem de İstanbul’a olan aidiyetleri gelişiyor. Mihmandar gençlerimizi İstanbul’un tüm güzellikleri ile buluşturmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler