Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 14 Nisan 2016

ABONE OL

Mihmandar Gençlik’ten Ankara Çıkarması

AK Parti 5. Yerel Yönetimler Sempozyumu'nda "Jüri Özel Ödülü"ne layık görülen Mihmandar projesinin gençleri, hem başkent Ankara'yı hem de gönülleri fethetti. Sempozyum kapsamında açılan Gençlik ve Belediye Fuarı'nda kurulan stant da ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

AK Parti 5. Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda “Jüri Özel Ödülü”ne layık görülen Mihmandar projesinin gençleri, hem başkent Ankara’yı hem de gönülleri fethetti. Sempozyum kapsamında açılan Gençlik ve Belediye Fuarı’nda kurulan stant da ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

AK Parti tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda “Jüri Özel Ödülü”ne layık görülen Mihmandar projesinin gençleri, ödül heyecanını birlikte yaşadılar. Sempozyum için otobüslerle Ankara’ya giden 100 mihmandar gencin ilk durağı Hacı Bayram Camii oldu. Sabah namazını birlikte kılan mihmandar gençlik, daha sonra sempozyumun yapılacağı Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium’a gitti.

MİHMANDAR GENÇLİK, HAREKETE GEÇTİK

Sempozyum kapsamında açılan Gençlik ve Belediye Fuarı’nda kurulan Esenler Belediyesi standında yarışmanın sonuçlarının açıklanmasını heyecan içinde bekleyen mihmandar gençlik, “Jüri Özel Ödülü ” ile büyük bir sevinç yaşadı. Gençler, mutluluklarını ödül töreni sonrasında bir araya geldikleri Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ile paylaştılar. “Mihmandar Gençlik, Harekete Geçtik” sloganıyla mutluluklarını dile getiren gençler, fuar alanını adeta bayram yerine çevirdiler.

ESENLER STANDI İLGİ ODAĞI OLDU

Esenler Belediyesi’nin 5. Yerel Yönetimler Sempozyumu kapsamında açılan Gençlik ve Belediye Fuarı’ndaki standına, ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Stantta “Hedefe Yürüyen Genç” sloganıyla hayata geçirilen Mihmandar projesi hakkında ziyaretçilere bilgiler verildi. Eğitim, gençlik, şehir düşünce konularında materyal ve yayınların yer aldığı standı binden fazla kişi ziyaret etti.

Diğer Haberler