Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 15 Ağustos 2016

ABONE OL

Mihmandar Gençlerin Milli Bilinç Kampı

Esenler'in Mihmandar gençleri, Çanakkale Güzelyalı'da yaptıkları kampta spor ve sosyal etkinliklerin yanı sıra milli bilinçlerini geliştirecek bir eğitimden geçtiler.

Esenler’in Mihmandar gençleri, Çanakkale Güzelyalı’da yaptıkları kampta spor ve sosyal etkinliklerin yanı sıra milli bilinçlerini geliştirecek bir eğitimden geçtiler.

Esenler Belediyesi Gençlik Merkezi’nde eğitim gören Esenler’in Mihmandar gençleri “Haydi Gençlik Yeniden Dirilişe” sloganıyla Çanakkale Güzelyalı’da kamp yaptı. 70 kişiden oluşan mihmandar gençler, 4 gün süren kampta şehrin stres ve gürültüsünden uzak, doğayla baş başa kaldılar.

KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ OKUDULAR

Gençler kamp süresince spor ve sosyal etkinliklerin yanı sıra milli bilinçlerini geliştirecek ve farkındalık oluşturacak eğitimlerden geçtiler ve aktiviteler yaptılar. Yüzme, voleybol, basketbol, futbol, su topu, masa tenisi gibi çeşitli etkinliklerle keyifli günler geçiren mihmandar gençler, akşamları skeçler oynayıp kahramanlık türküleri, ilahi ve şiirler seslendirdiler. Kampta ‘Değerler Eğitimi’ de alan gençler, kahraman şehitleri ziyaret edip dualar ettiler.

Diğer Haberler