Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 18 Mayıs 2016

ABONE OL

Mihmandar Gençler Sokağınıza Geliyor

Esenler Belediyesi'nin Mihmandar gençleri, Esenler Belediyesi İkram Aracı'nda, Esenler'in tüm sokaklarında gençlerle tanışıp sohbet ederek çay, çorba ve soğuk içecekler ikram ediyorlar.

Esenler Belediyesi’nin Mihmandar gençleri, Esenler Belediyesi İkram Aracı’nda, Esenler’in tüm sokaklarında gençlerle tanışıp sohbet ederek çay, çorba ve soğuk içecekler ikram ediyorlar.

Esenler Belediyesi Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü’nün “Mihmandar Gençlik” projesi kapsamında Esenler Belediyesi İkram Aracı’nda, Esenler’in tüm sokaklarında gençlere ikramlar yapılıyor. Mihmandar gençler, bu ikram aracında haftanın 5 günü, 21.00 ile 23.00 saatleri arasında gençlere çay, çorba ve soğuk içecekler ikram ediyorlar.

GELENEĞİ YAŞATIYORLAR

Mihmandar gençler, yaptıkları ikramların yanı sıra ilçenin gençleriyle tanışıp sohbet ediyorlar, bilgili ve erdemli gençlerin yetişmesine katkı sağlamak amacıylahayata geçirilen “Mihmandar Gençlik” projesini anlatıyorlar ve belediyenin gençlere yönelik sosyal mekânlarına davet ediyorlar. Böylece Mihmandan gençler, Osmanlı Devleti’nden gelen “Mihmandar” geleneğini de yaşatıyorlar.

Diğer Haberler