Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 11 Mayıs 2016

ABONE OL

Meslekte Birlik Esenler’de Buluştu

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, bir araya geldiği Meslekte Birlik Grubu üyelerine 29 Mayıs'ta yapılacak İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası seçimlerinde başarılar diledi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, bir araya geldiği Meslekte Birlik Grubu üyelerine 29 Mayıs’ta yapılacak İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası seçimlerinde başarılar diledi.

Meslekte Birlik Grubu, 29 Mayıs Pazar günü yapılacak İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası (İSMMMO) seçimleri öncesinde Esenler’de buluştu. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen yemekli toplantıya, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Aydın, Meslekte Birlik Başkanı Salih Ünal ve İSMMMO Başkan Adayı Adem Çalışkan ile çok sayıda mali müşavir ve muhasebeci katıldı.

BU BİR BAŞLANGIÇ OLSUN

Meslekte Birlik Grubu’nun başarılı bir girişim olduğuna dikkat çeken Göksu, “Başarmak için inanmak gerekir. Heyecanımızı yeniden kuşanırsak başarırız. Attığımız her bir adımı, toplumun inşası olarak görmeliyiz. Meslek gruplarını önceliğimiz arasına almalıyız. Bu bir başlangıç olsun. Bir insan dünyayı değiştirebilir. İstanbul’un fethini kutlayacağımız günde yapılacak seçimlerde başarılar diliyorum” diye konuştu.

YETER Kİ BİZE GÜVENSİNLER

İSMMMO Başkan Adayı Adem Çalışkan da, 26 yıldır süren hegemonyaya son vermek için yola çıktıklarını belirterek, “Ötekileştirmeden herkesi kucaklayacağız. İstanbul’da meslekte birlik anlayışını inşa edeceğiz. Bir kağıda sorunları yazmakla sorunlar çözülmüyor. Odayla ve meslekle ilgili sorunları biliyoruz ve meslektaşlarımız önünü açmak için her türlü çalışmayı yapacağız. Yeter ki bize güvensinler” dedi.

Diğer Haberler