Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 1 Aralık 2012

ABONE OL

Mermercilere Ortak Akıl Arayışı

Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya başkanlığında ilçede faaliyet gösteren mermer atölye işletmecileri ile bir istişare toplantısı yapıldı.

Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya başkanlığında ilçede faaliyet gösteren mermer atölye işletmecileri ile bir istişare toplantısı yapıldı.

Esenler Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü’nün organizatörlüğünde ilçede faaliyet gösteren mermer atölye işletmecileri ile bir toplantı yapıldı. Esenler Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya; Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya, Belediye Ruhsat ve Denetim Müdürü Yakup Yeşiltaş ve ilçede hizmet veren çok sayıda mermer atölye işletmecisi katıldı. Toplantıda, mermer işletmecilerinin sıkıntı ve talepleri, çözüm önerileri ele alınarak değerlendirildi. Toplantıda, vatandaşlardan gelen şikâyetler de esnaflara iletildi ve hem mermercilerin, hem de vatandaşların mağdur olmaması için ortak çözüm arayışları için görüşmelerin devam edilmesine karar verildi. Esenler’de kurallara uygun bir şekilde çalışmalarını sürdürmek istediklerini söyleyen esnaflar; denetimlerin arttırmasını, kendilerinin kimseyi mağdur etmek gibi bir düşüncelerinin olmadığını dile getirdiler. Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya da, belediye olarak kendilerinin aynı görüşte olduklarını ifade ederek, “Burada maksadımız bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek. Hem sizlerin sıkıntısına, hem de vatandaşlardan gelen taleplere çözüm bulmak derdindeyiz. Ortak akılda buluşmak için bu toplantılara devam edelim ve en güzel sonuca ulaşalım” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler