Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 28 Kasım 2014

ABONE OL

Mekke Başkanı El Bar Esenler’deydi

Mekke Belediye Başkanı Usame El Bar, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'yu makamında ziyaret etti. Dörtyol Merkez Camii'nde Cuma Namazı'nı kılan El Bar, ilçedeki yatırımları da yerinde inceledi.

Mekke Belediye Başkanı Usame El Bar, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret etti. Dörtyol Merkez Camii’nde Cuma Namazı’nı kılan El Bar, ilçedeki yatırımları da yerinde inceledi.

Kutsal şehir Mekke’nin Belediye Başkanı Usame El Bar, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret etti. Başkan Göksu’nun davetlisi olarak Esenler’e gelen El Bar, Esenler’de olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. Esenler’de yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Usame El Bar, özellikle kentsel dönüşüm, park ve cami gibi çalışmaları çok başarılı bulduğunu söyledi. El Bar, Başkan Göksu’yu yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik etti.

MEKKE’DE ÇOK İYİ AĞIRLANDIK

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ise, Mekke Belediye Başkanı Usame El Bar’ın kendisini Mekke’de çok iyi ağırladığını belirterek, “Kabe’nin açılışına katılmak için Mekke’ye gittiğimde, orada gördüğümüz misafirperverliğin karşısında ben de sayın başkanı Esenler’de misafir etmek istedim. Geldiği için kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Görüşmenin sonunda Başkan Göksu, Başkan Usame El Bar’a Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) öğrencileri tarafından yapılan bir tablo hediye etti.El Bar hatıra defterine de Esenler ile ilgili düşünce ve temennilerini yazdı.

YATIRIMLARI İNCELEDİ

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ile Mekke Belediye Başkanı Usame El Bar daha sonra Cuma namazını Dörtyol Merkez Camii’nde kıldı. Namazın ardından ikili, Esenler Belediyesi’nin ilçedeki yatırımlarını yerinde inceledi. Başkan Göksu Başkan El Bar’a Esenler Dayanışma ve İyileştirme Merkezi (EDİM), Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi ve Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’ni gezdirerek buralar hakkında bilgi verdi. Öğle yemeğinin ardından El Bar Esenler’den ayrıldı.

Diğer Haberler