Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Şubat 2018

ABONE OL

Mehmetçik İçin Şiirler, Türküler

Özgün müzik yorumcusu Arif Nazım, Esenler'de verdiği konserde Mehmetçik için türküler söyleyip şiirler okudu.

Özgün müzik yorumcusu Arif Nazım, Esenler’de verdiği konserde Mehmetçik için türküler söyleyip şiirler okudu.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü işbirliğinde, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen konserde Esenlerliler özgün müziğin önemli isimlerinden Arif Nazım ile şiirlerle şarkılarla dolu bir gece geçirdiler.

ASKERİMİZİN YANINDAYIZ

Sanatçı Arif Nazım, vatandaş olarak görevini yerine getirmek için şehitlere yönelik bir program yapmak istediğini ifade ederek, “Bugün biraz da Mehmetleri analım, onlara destek olalım. İşçiler çalışırken destek verecek, öğretmenler okulda destek verecek, belediye başkanı destek verecek, sanatçı sahneye çıktığında destek verecek, 7’den 70’e herkes Mehmetçiğe destek verecek. Yüzyıllardır bu iş böyle yürüyor memleketimizde. Bize bu sevdayı bırakıp gitmek düşmez” dedi.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Konserinde; “Mehmedim”, “Milliyetçi Türkiye”, “Beni Öldü Say”, “Karadeniz Gibi Dalgalandım”, “Yare Söyleme”, “Mihriban”, ” Ve Sen Uzaklardasın” gibi birbirinden güzel eserleri seslendiren Nazım, okuduğu şiirlerle de dinleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Diğer Haberler