Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 30 Ocak 2013

ABONE OL

Meclis Toplantısı 4 Şubat’ta

Esenler Belediyesi’nin Şubat ayı meclis toplantıları, 4-8 Şubat 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Meclisin ilk oturumu, 4 Şubat 2013 Pazartesi günü Esenler Belediye Başkanlığı binasında saat 15.00’de yapılacak.

Esenler Belediyesi’nin Şubat ayı meclis toplantıları, 4-8 Şubat 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Meclisin ilk oturumu, 4 Şubat 2013 Pazartesi günü Esenler Belediye Başkanlığı binasında saat 15.00’de yapılacak. 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesi gereğince; Esenler Belediye Meclisi’nin 4. Seçim Dönemi 5. Çalışma Yılı 2013 Senesi Şubat ayı teclis toplantıları, aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere; Esenler, Fevzi Çakmak Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No: 71 sayılı yerde bulunan Esenler Belediye Başkanlığı binasında 04 Şubat 2013 – 08 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılacak.Şubat Ayı meclis toplantılarının ilk birleşimi, 04 Şubat 2013 Pazartesi günü saat:15.00’de gerçekleştirilecek.

GÜNDEM   :Açılış ve Yoklama

Teklifler :1- Belediyemiz ile Çalışma ve İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalanması için yetki verilmesi hk. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.2- Belediyemiz  ile PTT arasında protokol imzalanması için  yetki verilmesi hk. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü teklifi.3- Gıda Yardım Talebi hk. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü teklifi.4- III. Yetim Dayanışma Günleri Projesi ile ilgili imza yetkisi verilmesi hk. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü teklifi. 5- Bayındır Belediye Başkanlığı’nın çocuk oyun grubu talebi hk. Park ve Bahçeler Müdürlüğü teklifi.6- Tacirler Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü’nün talepleri hk. Destek Hizmetleri Müdürlüğü teklifi.7- Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün Çalışma Usul ve Esasları Yönetmeliği hakkındaki teklifi.

Raporlar :

1. Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Menderes İlköğretim Okulu Müdürlüğünün talebi hk.  Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.2. Esenler Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarlığı’nın Talebi hk. Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.3. Esenler Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğünün boya, badana talebi hk. Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.4. Esenler Gençlik Spor ve İzcilik Derneği Kulübünün malzeme talebi hk. Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.5. Harcamalara Katılım Payı hk. Hukuk Komisyonu Raporu.6. Esenler Görme Engelliler Derneği’nin yardım talebi hk. Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.7. Esenler Zihinsel Engelliler Derneği’nin yardım talebi hk. Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.8. Esenler Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürlüğünün akaryakıt talepleri hk. Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.9. Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün kitap ihtiyacı hk. Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.

 

Diğer Haberler