Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Haziran 2018

ABONE OL

Mazlum Kardeşlerimizi Unutmayalım

Esenler Belediyesi ve Esenler Kaymakamlığı personeliyle bayramlaşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, her zaman olduğu gibi bu bayramda da mazlum Müslümanlar'ın unutulmaması gerektiğini söyledi.

Esenler Belediyesi ve Esenler Kaymakamlığı personeliyle bayramlaşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, her zaman olduğu gibi bu bayramda da mazlum Müslümanlar’ın unutulmaması gerektiğini söyledi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ramazan Bayramı münasebetiyle önce belediye personeli ile bayramlaştı. Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ile belediye personelinin katıldığı bayramlaşma törenibelediye binasında gerçekleşti.

BAYRAMLAR KARDEŞLİĞİMİZİ HATIRLAMAKTIR

Çalışma arkadaşlarının Ramazan Bayramı’nı tebrik eden Başkan Göksu, mazlum coğrafyadaki Müslümanların da unutulmaması gerektiğini hatırlatarak şu ifadeleri kullandı:

“Huzur içinde bir bayram geçiririz inşallah. Dünyanın her tarafında acı manzaralar var. Bu bayramda da en çok tefekkür etmemiz gereken şey, dünyanın gidişatında nerede durduğumuzu bilmemiz. İnsanlık böyle dramlar yaşarken, bireysel olarak hangi sorumluluklarımızı yerine getirdiğimize bakmamız lâzım. Bayramı, manevi iklimine uygun bir şekilde idrak edelim. Bayram dostlarla beraber olmak, kardeşliği yeniden hatırlamaktır. Bayramınız bayram olsun. Hepinize, ailelerinizle birlikte sağlık, huzur, afiyet diliyorum.”

KAYMAKAMLIK’TA BAYRAMLAŞMA

Belediye personeli ile tek tek bayramlaşan Başkan Göksu, personele aileleri ve dostlarıyla bayramlaşmayı ihmal etmemelerini tavsiye etti. Başkan Göksu daha sonra belediye başkan yardımcıları ile birlikte Esenler Kaymakamlığı’nda Kaymakam Hulusi Şahin ve Kaymakamlık çalışanlarıyla da bayramlaştı.

Diğer Haberler