Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 25 Nisan 2016

ABONE OL

Marifetli Minik Ellere Sertifika

Esenler Belediyesi Aile Yaşam ve Danışma Merkezi (ESAYDAM)'ın düzenlediği ve ev hanımlarının yoğun ilgi gösterdiği kurabiye, sabun ve kek kursları, bu kez minik elleri buluşturdu.

Esenler Belediyesi Aile Yaşam ve Danışma Merkezi (ESAYDAM)’ın düzenlediği ve ev hanımlarının yoğun ilgi gösterdiğikurabiye, sabun ve kek kursları, bu kez minik elleribuluşturdu.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı ESAYDAM’da ev hanımları tarafından büyük ilgi gören kurslar, Yunus Emre İlkokulu’ndaki öğrencilerin keyifli zaman geçirmelerini sağladı. Minik eller, 8 hafta süren kurabiye, sabunve kek kurslarında marifetlerini sergilediler.

Kursları başarıyla tamamlayan öğrenciler, Yunus Emre İlkokulu Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle sertifikalarını aldılar. Sertifikalarını ESAYDAM Sorumlusu Meryem İnat’ın elinden alan öğrencilerin mutlulukları yüzlerinden okundu.

Aralarında zihinsel engelli öğrencilerin bulunduğu 70 öğrencinin sertifika aldığı programda bir konuşma yapan Meryem İnat, “ESAYDAM ile yaşlısından gencine, yalnız yaşayanından yoksuluna kadar ilçemizdeki tüm vatandaşlarımızın her an yanlarında oluyoruz, yüreklerine dokunmaya devam ediyoruz. Bu tür organizasyonlar ile hem engellilerimizin hem de öğrencilerimizin keyifli zaman geçirmelerini sağlıyoruz” dedi.

Öğrencilere çeşitli hediyelerin verildiği program, objektiflere poz verilmesinin ardından son buldu.

Diğer Haberler