Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 15 Ağustos 2016

ABONE OL

Kurtulmuş’tan Şehit Ailelerine Ziyaret

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, eşleri ile birlikte 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit düşen vatandaşların ailelerini ziyaret etti.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Esenler Belediye BaşkanıMehmet TevfikGöksu, eşleri ile birlikte 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit düşen vatandaşların ailelerini ziyaret etti.

Atışalanı Caddesi yakınlarında O-3 otobanında tankın ezmesi sonucu şehit olan Hüseyin Kısa’nın (28) ailesine taziye ziyaretinde bulunan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Esenler Belediye BaşkanıMehmet TevfikGöksu ile birlikte, evli ve bir çocuk babası şehit Kısa’nın 15 Temmuz günü verdiği mücadeleyi dinledi.

İkili daha sonra aynı mevkide tankın ezmesi sonucu hayatını kaybeden Mehmet Şefik Şefkatlioğlu’nun (49) ailesini ziyarete gitti. Üç çocuk babası Şefkatlioğlu’nun eşi Vahide Şefkatlioğlu’nun da aynı gece bacağını kaybettiğini öğrenen Kurtulmuş, şehide Allah’tan rahmet çocuklarına ve yakınlarına sabır dileyerek, şehit eşi Şefkatlioğlu’nun en kısa sürede sağlığına kavuşması için dua etti. Vatanı, milleti için Şefkatlioğlu’nun şehit, eşinin de gazi olduğunu ifade eden Kurtulmuş, bir daha böyle acıların yaşanmaması temennisinde bulundu.

Esenler Birlik Mahallesi’ne de geçen Kurtulmuş, O-3 otobanında bir tankın üstüne çıkmasının ardından FETÖ’cü bir askerin açtığı ateş sonucu şehit olan Ahmet Kocabay’ın ailesine taziyelerini bildirdi. Kurtulmuş, evli ve bir çocuk babası Kocabay’a Allah’tan rahmet dileyerek, şehit eşine ve yakınlarına sabırlar diledi.

Diğer Haberler