Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 25 Ağustos 2017

ABONE OL

‘kurban’ın Manevi İklimini Yaşayalım

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, kaymakamlık ve belediye personelinin Kurban Bayramı'nı kutladı. Göksu, "Kurban, manevi bir ibadettir. Kurban Bayramı'nın manevi iklimini yaşayalım" dedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, kaymakamlık ve belediye personelinin Kurban Bayramı’nı kutladı. Göksu, “Kurban, manevi bir ibadettir. Kurban Bayramı’nın manevi iklimini yaşayalım” dedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Kurban Bayramı münasebetiyle Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin ve kaymakamlık personeliyle bayramlaştı. Bayramlaşma töreninde; Kaymakam Şahin ve Başkan Göksu’nun yanı sıra AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, Esenler İlçe Emniyet Müdürü Cihat Dağdeviren, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de hazır bulundu. Kaymakamlık personeliyle bayramlaşan Başkan Göksu, hayırlı bir bayram geçirmelerini temenni ettiğini söyledi.

BAYRAMI BAYRAM GİBİ YAŞAYALIM

Başkan Göksu, Esenler Belediyesi personeliyle de bir araya geldi. Bayramı bayram gibi yaşamak gerektiğini belirten Başkan Göksu, “Bayramı sadece tatil olarak görmeyelim. Bayramı bayram olarak idrak edelim. Dostluklarımızın pekiştiği, bayramlaşma muhabbetimizi geliştirdiğimiz bir bayram olsun. Kurbanın ruhu farklıdır. Et, bu bayramın bir parçası. Kurban, manevi bir ibadettir. Kurbanlarımızı kendi elimizle keserek o manevi iklimi yaşayalım. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğümüz ile Zabıta Müdürlüğümüz de Kurban Bayramı’nda Esenler’de istenmeyen görüntüler oluşmasını engellemek için titizlikle çalışacaklar ve bayramı bayram gibi yaşayacağız inşallah” diye konuştu. Konuşmasının ardından Göksu, belediye personeli ile tek tek bayramlaştı.

Diğer Haberler